Si të fitoni para në internet: 137 Mënyra që funksionojnë ...

Vjedhje e pazakonte ne piken e kembimit valutor Report TV - Mashtruesi nga Azerbajxhani i vjedh sy më sy kambistit në Fier 50 mijë euro Momente nga grabitja ne Fier, pamje nga kamera e sigurise Cerrik, grabitet administratori i nje pike te kembimit valuator  ABC News Albania Fier, zbulohet vjedhja spektakolare ne piken e kembimit valutor  ABC News Albania

Fitimi i parave në internet krijon shumë gjëra të ndryshme në imagjinatën tonë kolektive. Disa njerëz paraqesin anën e mirë: Një i ri po shkon viralisht në YouTube dhe më pas sjell miliona sponsorë dhe të ardhura nga reklama. Ose një person i zellshëm që ka një ide të thjeshtë për të bërë biznes online, dhe e zgjeron atë në një perandori të vogël.

[index] [7841] [41220] [23208] [23544] [16596] [11889] [10091] [6875] [49130] [39538]

Vjedhje e pazakonte ne piken e kembimit valutor

Në mes të ditës, në sytë e dhjetëra tregtarëve dhe kalimtarëve, të armatosur me kallashnikov tre të persona grabitën një agjenci këmbimi valutor në Fier. “Kjo pikë e këmbimit ... FIER- Një pikë e këmbimi valutor ka rënë pre e mashtrimit me një shumë të konsiderueshme parash. Burime për Top Channel bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur më 11 shkurt , ku një ... FIER - Një vjedhje spektakolare ka ndodhur më 11 shkurt në një pikë këmbimi valutor. Një person i huaj i cili është prezantuar si nga Azerbajxhani, ka shfryt... Një vjedhje spektakolare si nëper filma ka ndodhur në Fier në 11 shkurt një pikë të këmbimit valutor. Policia e Fierit nuk e ka raportuar ngjarjen as nuk ka ... Administratori i një pike të këmbimit valutor në Cërrik është grabitur mëngjesin e sotëm nga një person i armatosur. Sipas informacioneve paraprake, administ...

#